Bezpieczna jazda

Hasłem "Bezpieczna jazda" określa się zbiór zasad, zachowań za kierownicą mających zastosowanie zarówno w codziennym poruszaniu się po drogach jak i w czasie wystąpienia tzw. sytuacji ekstremalnej. Każde ćwiczenie z bogatej palety szkoleń które proponuje ABJ KLIMIUK ma za zadanie przygotowanie zarówno praktyczne jak i teoretyczne Kierowcy do właściwej reakcji w czasie wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji ekstremalnej.

Więcej

RALLY EVENTS

Rally Events to ogólna nazwa działu zajmującego się organizacją szeroko pojętych imprez firmowych. Najważniejszą pozycją w szerokiej palecie propozycji zajmuje oferta o nazwie Co-drive czyli jazda na prawym fotelu w roli pilota po zamkniętym, odpowiednio zabezpieczonym odcinku drogi profesjonalnie do tego przygotowanym samochodem rajdowym z Rajdowym Mistrzem Polski w roli kierowcy...

Więcej

ECO DRIVE

Eko jazda (Eco driving) jest to najogólniej ujmując zbiór zasad jazdy samochodem pozwalającym na zmniejszenie zużycia paliwa a co za tym idzie mniejszym zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Mówiąc inaczej eko jazda to optymalizacja naszego stylu jazdy polegająca na świadomym minimalizowaniu ilości zużytego paliwa oraz co również nie pozostaje bez znaczenia zwiększeniu komfortu jazdy.

Więcej